Silesia City Center – Mistrzostwa Polski w Trikach Bilardowych 2016

Bogdan Wołkowski Mistrzem Polski ! Wspaniałe widowisko z tysiącami oglądających !

Bogdan Wołkowski wywalczył tytuł mistrza Polski w trikach bilardowych. W zawodach zorganizowanych przez naszą firmę w Silesia City Center pokonał w wielkim finale obrońcę tytułu Ziemowita Janaszka. Na najniższym stopniu podium stanął Tomasz Kapłan oraz debiutująca w zawodach Beata Humańska. Piąte miejsce przypadło w udziale Ewie Bąk oraz Bartoszowi Rozwadowskiemu.

Boguś niesiony ogromnym wsparciem jakie miał w postaci ogromnej liczby swych sympatyków odzyskał stracony tytuł i nie krył zadowolenia ze swojego sukcesu.

 

 

Impreza w Silesia City Center zrealizowana przez naszą firmę miała rewelacyjną oprawę i wzbudziła ogromne zainteresowanie publiczności. Od samego rana do zakończenia zawodów trybuny były pełne kibiców. Również dodatkowy stół, na którym można było poznać tajniki gry w bilard oraz nauczyć się trików, był oblegany przez cały czas trwania imprezy. Dzięki ogromnemu telebimowi na którym prezentowane były wszystkie zagrania mistrzów widzowie mieli doskonałe warunki do śledzenia ich zmagań a kibice na całym świecie mogli oglądać relację na naszej stronie . Całość doskonale poprowadzili Bogdan Wołkowski, Ziemowit Janaszek i Emil Paliwoda, którzy nawet na moment nie pozwolili się nudzić licznie zgromadzonej publiczności.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę 

Back to top